Öncelikle Tişört Tasarlamak İçin Bize Bir Site Lazım Veya Birisiyle Konuşup Halledebilirsiniz. Bu Site 21 Tl Fiyata Tasarlamanıza Olanak Sunuyor:

https://t-shirtbastir.com/urun-tasarla.aspx?id=1148

Tabi Siz Detaylı Araştırıp Daha Ucuza Bir Site Bulabilirsiniz. Şimdi Tişörtü Tasarlayacak Site Veya Aracıyı Bulduk Diyelim Bunu Kime Satacağız Yani Kitlemizi Belirlemek Önemli Bir Unsurdur. Biz Çocuklara Satacağız Tasarımı Ona Göre Yapmalıyız Örnek Pubg GTA Minecraft Revaçtaki Şeyler Daha Çok Gider. Bunu Pazar, Park Ve Okul Çevresinde (Çıkış Saati Özellikle) Sadece Tişörtle Yetinmek İstemiyorsanız PopSocket (Telefon Tutacağı) Kılıf Vs.Satabilirsiniz Satacağınız Ürün Ucuz Olursa Kapış Kapış Gider Şimdiki Çoğu İnsan Kalite Değil Fiyata bakıyor.
Mantık güzel ama okullar kapalı hocam bu ufak ayrıntıyı atlamışsınız malum pandemi süreci ?
Ufak düşünmemek lazım @celikci insanın niyeti olsun para kazanmaya ve çalışmaya yeterki. İstanbul’da metro önlerinde çok güzel satış yapabilirsiniz ama bunun zabıtası var dikkat etmek gerek öyle kolay olmuyor bu işler dostlar.
Zabıta birşey yapmaz ama o söylediğiniz metroların vardır zaten seyyar satıcısı. Bizim mekanda satış mı yapıyorsun diyip de o tshirtleri size giydirebilirler asıl ona bir dikkat etmek lazım.
Arkadaşlar en başta bize bir site lazım demiştim ama detay vermemişim. Basitçe ürünleri sergileyebileceğiniz bir site yapabilirsiniz. 100 TL’ye site yapıyorlar. N11 yada trendyol gibi online satış mağazalarında kendi sanal dükkanlarınızı da açabilirsiniz.
Bak bu daha mantıklı. Devir internet devri insanlar almaya da satmaya da tembel. Seyyar tezgahtan bakacağına netten bakmak daha kolay ürünlere.
Aslına bakarsanız çevreye bağlı iş. Güzel bir yerde seyyarda çok iyi para kaldırabileceğin gibi; sosyal medya hesabın varsa internetten de güzel satış yapabilirsin. İnternet sitesi yerine instagram yada pinterest üzerinden ürünleri sergilemek daha mantıklı.
Kargo şirketi ile anlaşmak lazım online satışta, hem birde geri dönen iade ürünler olacaktır işin öngörülemeyen en can sıkıcı kısmı burası. Giyim kuşamda çok iade oluyor. Ama ürün fiyat performans ürünü ise çok fazla iade sıkıntısı yaşamazsınız.