Telegram kanalları arasında en iyi 100 kanal ve grubun yer aldığı listeye bu linkten ulaşabilirsiniz: Telegram Kanalları

Telegram anlık bir mesajlaşma uygulaması olmasının yanı sıra Whatsapp'tan farklı olarak yüz binlerce kişiyi barındıran grup ve kanalları ile sosyal medya uygulaması işlevine de sahiptir.

Whatsapp güvenlik açısından zaafları olan bir uygulama ama Telegram çok daha güvenli izlenimi var internet dünyasında ama şuana kadar büyük bir açıklarının çıkmaması bundan sonrada çıkmayacağı anlamına gelmez. Whatsapp Amerika kaynaklı ama Telegram'da Rusya kaynaklı bir uygulamadır. Ülkemizde kamu kuruluşlarında sadece yerli ve milli anlık mesajlaşma uygulamaları kullanılıyor.

Telegram haber kanalları , Telegram 18 ifşa kanalları , Telegram Sinyal Kanalları ve Grupları , Telegram Link Paylaşım Kanalları ve Telegram Faydalı Kanallar yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz.
Telegram'ı bende kullanmaya başladım ve whatsapp'tan çok daha farklı. Anlık mesajlaşma için whatsapp'ın tahtını alamaz ama özellikle twitter ve instagram'ın illegal versiyonu gibi pek çok acayip kaliteli kanal var. Bir parça tuhaftık haber kanalını da bu kadar etkin görmeyi beklemiyordum telegramda. Gayet güzel birşey gündem satırbaşlarını kaçırmıyorsun. haber sitelerinin lafı uzatan yazıları arasında kaybolmuyorsun gündemi yakalayacağım diye.
Kripto paralar ve borsa üzerine sinyal ve pump grupları var. Altcoin pump gruplarıda çok iyi. Telegram su akar yolunu bulur misali mi desem çok harika birşey çıkarmış çok sayıda kullanıcıya veren gruplar sayesinde bambaşka birşeye dönüşmüş.