görsel


Netflix platformuna ait Şubat 2020’de ilk kez yayımlayacağı dizi ve filmlere ait bilgileri veya yeni sezonu bu ay başlayacak olan dizileri bu başlıkta paylaşabiliriz arkadaşlar.

Guadalajara Kartel’inin gerçek olaylardan esinlenilen hikayesinin anlatıldığı Narcos mexico dizisinin 2. Sezonu 13 şubat tarihinde yayımlanacak.

İlk sezon finali gerçekten efsaneydi ve Felix en yakınlarını feda ederek hükümetle anlaşmıştı. Bakalım bu sezon yeni yapılanması nasıl olacak :)

görsel
Who killed malcolm x netflix in eşcinsel ve siyahi izleyicilere ne kadar çok dikkat ettiğini biliyoruz ve cuma günü yayına girecek olan bu dizi de son örneklerinden. Afrikalı amerikalı liderin öldürülmesinin ardındaki sır perdesini aralamaya çalışan bir aktivistin hikayesi olacakmış. Dünya çapında çok sayıda izleyicisi olacağı kesin konu ve canlandırılan karakterler açısından.
Las chicas del cable şubat 2020 döneminde netflix tarafından final yaptırılan dizilerden biri olacak. Yabancı dizinin 4. Ve son sezonu 14 şubatta yayımlanacak. Dizinin popülerleşmesinde artı 18 olmasının da etkisi var sanki biraz ve tabiki 1920’lerin ispanya’sında geçmesi de büyülü bir hava katıyor.

görsel
21 Şubat tarihinde Şahan Gökbakar’ın kayhan filmi yayımlanmaya başlanacak netflixte. Eski film ama izlemeyen varsa recep ivedik alternatifi niyetiyle izleyebilir.
15 şubatta da amerikan pastası geliyormuş. İyice eski filmleri doldurur oldular yok artık yani çocukluğumuzun filmi.
Gentefied isimli yeni bir dizi başlıyor 21 şubatta sanırım aile bağları odaklı bir dizi olacak fragmanı pek sarmadı beni. Narcos mexico gelsede artık izlesek :)