Merhaba arkadaşlar. Bugün farklı bir başlık açalım dedik ve kocaeli ilimizden başlayarak bu bölgedeki otelleri ve diğer konaklama mekanlarını yoruma açıyoruz. Tüm sözlük yazarlarından katılım bekliyorum :) polis evi, öğretmen evi, oteller gibi tüm misafirhaneler hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz bu başlık altında. tecrübeniz neyse onu paylaşın lütfen kocaeli otelleri ile ilgili. iyisiyle kötüsüyle masaya yatıralım.
Güzel etkinlik olmuş ben başlayayım o zaman aklıma ilk gelen kocaeli otellerinden birisinden;


The Green Park Kartepe Resort & Spa


Tam bir rezillik! Corona tedbirlerine kesinlikle uyulmuyor, kimsede maske yok ve cok buyuk bir uslup sikintisi var. Telefrik (geyik alani) ile yukari cikip manzaradan fotograf cekmek istedik, bir kac fotograf cektikten sonra kafede calisan kadin eleman bagirmaya basladi: sinema gibi fotograf cekmeye mi gelmisiz biz vesaire vesaire. Tasin ustune cikip fotograf cekmek istemistim sadece, dagin tasini masa olarak kullaniyorlarmis. Bizden once fotograf ceken arap turistlerden dolayi farkina varmamistim. Guzel bir sekilde rica etmek yerine, bize bagira bagira inin oradan gibi bagirmaya basladi. Kalite sifir!!! Uslubundan dolayi uyarmama ragmen devam etti. Otelin mudurun’e sikayetimizi belirttik, ama size tavsiyem otelde konaklama yapacaksaniz kesinlikle yukardaki geyik alani kafesinde manzara icin bulunmayin! Otel disinda ayni manzarayi gorebileceginiz cok daha guzel hizmet veren mekanlar var. Kafenin tedbirlere uymadigi icin ayrica sikayette buluncam.
Katılalım bizde etkinliğe :)


DoubleTree by Hilton Kocaeli


Otelde birçok kez kaldım ve çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim her işletmede ufaktefek sıkıntılar olur ama burda o sıkıntılar bile en iyi şekilde teselli ediyor özellikle personel ve temizlik anlamından çok iyi ve tasarım açısından da …