Konya'da Özgür Duran'ı (32) sevgilisi Ayşe D.'yi (35) iddiaya göre, döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak öldüren Kadir Şeker'in (20) tutukluluğuna itirazı, mahkemece reddedildi.

Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan açıklamada; “Tabii orada Kadir insani, vicdani bir durum sergiledi, ortaya koydu. Bundan sonraki süreç yargı ile ilgili bir süreç. Temenni ederiz ki adil bir karara varılır” ifadeleri kullanıldı.

Adalet bakanı Abdülhamit Gül tarafından yapılan açıklamada ise “Kimse ‘Kadir suçludur´ diyemez ama ortada bir ceset var. Bir cinayet soruşturması sürüyor” dedi.
Ne kadar iyi niyetli gibi olsada ortada bir ölümlü dava var mutlaka ceza alacaktır sanırım azda olsa. Çok zor bir durum rabbim kimseyi sınamasın böyle durumlarla. Ayırsan bir dert ayırmasan ne olacak gözünün önünde kadını kesseler.
Ailesiyle ilk kez görüşmüş günler sonra. Suç ve Ceza kitabını götürmüşler Allah yardım etsin zor valla işi, iyilik yapmak isterken çıkan arbede ile hayatın değişebiliyor bir anda.
Şiddet gören Ayşe Dırla farklı ifadeler verirken öldürülen Özgür Duran’ın kuzeni B.D.’nin söyledikleri şaşırttı: Ayşe evde Özgür’den dayak yiyince parka gitti. Olay sonrası beni aradı, ‘Özgür bana yardıma gelen çocuğu yatırıp dövdü, çocuk giderken yeniden saldırdı. İkisi de yere düştü’ dedi.
buy instagram mentions, instagram mentions services , instagram mentions